YouTube Reklamlarıyla İşinizi Büyütün!

Sadece video reklamınız izlendiğinde para ödersiniz!

Video reklamlar özelliğinde, sadece izleyiciler reklamınızı izlemeyi seçtiğinde ödeme yaparsınız. Böylece, kliniğinize ilgi duymayan izleyicilere reklam vererek para kaybetmemiş olursunuz.

İdeal hastalarınıza ulaşın!

Doğru hastaların kim olduklarına, nerede bulunduklarına ve nelerle ilgilendiklerine bağlı olarak bu kişilere yoğunlaşın. Örneğin, İstanbul’da yaşayan 18-34 yaş aralığında erkekler ve seyahat etmeyi seven kadınlar.

Reklamlarınızı çeşitli cihazlarda yayınlayın!

Hastalarınız hareket halindedir. Video reklamlarınız hastalarınıza akıllı telefon, tablet veya bilgisayar aracılığıyla ulaşabilir. YouTube’daki tüm görüntülemelerin %25’i mobil cihazlarda gerçekleşmektedir.

Reklamlarınızı raporlayın!

YouTube’nin ücretsiz analytics aracı reklamlarınızı kimin izlediğini ve bu izleyicilerin reklamlarınızla nasıl etkileşime geçtiğini öğrenmenize yardımcı olur.

Rakiplerinizden ayrışın!

Yeni müşterilere ulaşmak için karşınızda benzersiz ve rakiplerinizin sizi asla taklit edemeyeceği bir yol var: Youtube Reklamları.

Uygun maliyetli

Uygun maliyetli olması nedeniyle youtube reklamları, harcadığınız her kuruşun daha fazlasını geri kazanmak isteyeceğiniz mükemmel bir iletişim aracıdır.

İnternet’te daha fazla mı hastaya ulaşmak istiyorsunuz?

Bir seans ücretsiz dijital danışmanlık talebinde bulunun ve tedavilerinizi web’de arayan kullanıcıların fark etmesini sağlayın.

İletişime Geç

İnsanlara zorla kendinizi dinletemezsiniz; fakat sizi kimlerin dinleme olasılığının daha fazla olduğunu hesaplayabilir, sonra da ürün ve hizmetlerinizle ilgilenmelerini sağlayacak can alıcı noktaları kullanarak doğru bir strateji yaratabilirsiniz. Bugün, markanızın ve itibarınızın internetten istediğiniz geri dönüşleri almasının sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayım. İnternetin günümüzün zorlu rekabet şartlarında markanıza nasıl üstünlük sağlayacağını, iletişim ve pazarlama hedeflerinize ulaşmanızda size nasıl yardım edeceğini artık herzamankinden daha fazla merak edip öğrenmek istiyorsunuz. Şimdi benimle iletişime geçin, markanız için neler yapabileceğimizi konuşalım.

1 Seans Ücretsiz Dijital Danışmanlık Talep Edin!

Ücretsiz dijital danışmanlık talep etmek için formu eksiksiz bir şekilde doldurun!