İnternetteki Hastalarınıza Ulaşın!

Kliniğinizde vermekte olduğunuz hizmetleri, Google’da arayan potansiyel hastalar sizi bulsun. Siz de yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yapın.

İşletmenizin bulunmasını sağlayın

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, yeni hasta kazanmak veya mevcut hastalarınızın ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün.

İnternetteki müşterilere ulaşın

İnternet ortamında alakalı web sitelerinde, alakalı hastalarınıza ulaşabilirsiniz. Bir dizi seçenek, gerektiği zaman ve gerektiği yerde; web sitesi türüne, kitle türüne veya yeniden pazarlamaya göre hedefleme yapmanızı sağlar.

Ölçülebilir, güvenilir, esnek

Google AdWords, reklamlarınızı kaç kişinin fark ettiğini ve web sitenizi ziyaret etmek için tıklayanların veya sizi arayanların yüzdesini gösterir. İzleme araçları sayesinde, reklamlarınızın doğrudan sonucu olarak web sitenizde gerçekleşen fiili satışları bile görebilirsiniz.

Reklamları, bölgesel veya küresel olarak yayınlayın

Reklamlarınızı belirli ülkelerdeki, bölgelerdeki veya şehirlerdeki ya da kliniğinize belirlenmiş bir uzaklıkta bulunan hastaları hedefleyin.

Ziyaret yoksa ödeme de yok

Google AdWords’e kaydolmak ücretsizdir. Yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde veya sizi aradığında ödeme yaparsınız. Diğer bir deyişle, reklamınız işe yaradığında para ödersiniz.

İstediğiniz bütçe tutarıyla başlayın

Ne kadar yatırım yapacağınıza siz karar verirsiniz. Kendinize uygun bir günlük bütçeyle başlayın ve daha sonra aldığınız sonuçlara göre bütçenizi ayarlayın. Birçok işletme en az 20 – 30 TL tutarında bir günlük bütçeyle iyi bir başlangıç yapmaktadır.

İnternet’te daha fazla mı hastaya ulaşmak istiyorsunuz?

Bir seans ücretsiz dijital danışmanlık talebinde bulunun ve tedavilerinizi web’de arayan kullanıcıların fark etmesini sağlayın.

Büşra Kalafat
Merhaba, bugün markanızın internetten istediğiniz geri dönüşleri almasının sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayım. İnternetin günümüzün zorlu rekabet şartlarında markanıza nasıl üstünlük sağlayacağını, iletişim ve pazarlama hedeflerinize ulaşmanızda size nasıl yardım edeceğini artık herzamankinden daha fazla merak edip öğrenmek istiyorsunuz. Tüm yapmanız gereken, sayfadaki iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurmak ve 1 seans ücretsiz dijital analiz talep etmenizdir. Daha sonra istediğiniz zaman bir araya gelip internetten yeni hasta bulmaya ilişkin ipuçlarını öğrenebilirsiniz.

1 Seans Ücretsiz Dijital Danışmanlık Talep Edin!

Ücretsiz dijital danışmanlık talep etmek için formu eksiksiz bir şekilde doldurun!