Facebook, sizin doğru hastalarla bağlantı kurmanızı sağlar!

34 Milyon kullanıcı

Ülkemizde internet kullanan nüfusun %94’ü yani 34 milyonu facebook kullanıyor.

İletişim kurun

Facebook sayfanız üzerinden kliniğinizi tanıtabilir, hastaların size ulaşabilecekleri iletişim kanallarını duyurabilir, hastaların ihtiyaç duyduğu tedavilerden bahsedebilirsiniz.

%80 mobil kullanıcı

Bugün akıllı cihaz kullanımıyla kullanıcıların %80’i facebook’a mobil olarak bağlanıyor. Bu sayede hastalarınız anlık olarak iletişim kurabilir, hasta iletişiminizi dijital ortama taşıyabilirsiniz.

Hızlı ve uygun maliyetli

Facebook, potansiyel müşterilerinize ulaşarak iletişim kurmanızda ve markanızı tanıtmanızda geleneksel yollara göre daha hızlı ve uygun maliyetli.

Hastalarınızı dinleyin

Facebook sayfanızı takip eden potansiyel hastalarınıza sorular sorun, fikirlerini alın, problemlerini dinleyin ve bilgilendirin. soru sorun, fikirlerini alın, önerilerini dinleyin.Bu sayede onları facebook marka sayfasınızın çatısı altında markanız hakkında konuşmaya teşvik edebilirsiniz.

İnsan zihnindeki diş hekimi boşluğunu doldurun

İnsan zihninde bazı boşluklar vardır ve biz bu boşlukları doldurmak için çevremizden bilgi ediniriz. İnsan zihnindeki diş hekimi boşluğunu markanızın adıyla doldurmak ve insanların bir diş hekimine ihtiyaç duyduğunda akıllarına sizin markanızın gelmenisini istiyorsanız doğru yerdesiniz.

İnternet’te daha fazla mı hastaya ulaşmak istiyorsunuz?

Bir seans ücretsiz dijital danışmanlık talebinde bulunun ve tedavilerinizi web’de arayan kullanıcıların fark etmesini sağlayın.

Büşra Kalafat
Merhaba, bugün markanızın internetten istediğiniz geri dönüşleri almasının sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayım. İnternetin günümüzün zorlu rekabet şartlarında markanıza nasıl üstünlük sağlayacağını, iletişim ve pazarlama hedeflerinize ulaşmanızda size nasıl yardım edeceğini artık herzamankinden daha fazla merak edip öğrenmek istiyorsunuz. Tüm yapmanız gereken, sayfadaki iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurmak ve 1 seans ücretsiz dijital analiz talep etmenizdir. Daha sonra istediğiniz zaman bir araya gelip internetten yeni hasta bulmaya ilişkin ipuçlarını öğrenebilirsiniz.

1 Seans Ücretsiz Dijital Danışmanlık Talep Edin!

Ücretsiz dijital danışmanlık talep etmek için formu eksiksiz bir şekilde doldurun!