Büşra Kalafat Ne Yapar?

Hayatın büyük bir hızla değiştiği bu dönemde, karar verme yetkisi artık tüketicilerde. Sizin ve markanızın vaatlerini dinleyip dinlemeyeceklerine onlar karar veriyor. İnsanlara zorla kendinizi dinletemezsiniz; fakat sizi kimlerin dinleme olasılığının daha fazla olduğunu hesaplayabilir, sonra da ürün ve hizmetlerinizle ilgilenmelerini sağlayacak can alıcı noktaları kullanarak doğru bir strateji yaratabilirsiniz.

Bugün, markanızın ve itibarınızın internetten istediğiniz geri dönüşleri almasının sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayım. İnternetin günümüzün zorlu rekabet şartlarında markanıza nasıl üstünlük sağlayacağını, iletişim ve pazarlama hedeflerinize ulaşmanızda size nasıl yardım edeceğini artık herzamankinden daha fazla merak edip öğrenmek istiyorsunuz. Şimdi benimle iletişime geçin, markanız için neler yapabileceğimizi konuşalım.

Dijital İletişim Danışmanlığı

Dijital pazarlama ve pr stratejinizin internette atacağı her adımda dijital iletişim danışmanlığı hizmeti sizlere yol gösterici bir rol oynar. Markanızın tanıtılmasına en uygun dijital mecralar belirlenerek markanızın hedef kitlesiyle en uygun dilde iletişime geçmesi sağlanır.

Dijital iletişim kanallarındaki dinamikler ve markanızın aylık ölçülebilir değerleri incelenerek ilerleyen süreçlerde yol göstermesi adına raporlanır. Elde edilen veriler üzerinden markanızın bulunduğu sektör, pazarın rekabet durumu ve tüketicilerinizin düşünce ve istekleri analiz edilir. Dijital mecralardaki iletişim süreçleri markanızı tanıtıp, cironuzu artıracak şekilde kurgulanarak markanızın bir dijital kimliğe sahip olması sağlanır.

Dijital iletişim kanallarının sunduğu imkanlar doğrultusunda sektörünüzün trendleri, yatırım fırsatları veya tehditleri markanız açısından değerlendirilerek düzenli bir şekilde tarafınıza bildirilir.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Pazarlama bütçeniz ne kadar olursa olsun dijital pazarlama stratejiniz, markanızın sağlayacağı fayda hedeflenerek oluşturulur. Dijital dünyanın yarattığı dinamik ortamda, müşterilerinizle iletişim kurabilmeniz ve aranızdaki bu diyaloğu paraya çevirmeniz amaçlanır. Markanızın pazarlama faaliyet planı ise her ay gözden geçirilerek tarafınıza raporlanır.

Dijital Pazarlama danışmanlığı hizmeti, markanızın bulunduğu sektör, pazardaki rakipleriniz, sektörünüzün ekonomik koşulları ve rakiplerinizin dijital ortamdaki rollerinin tespit edilmesini ve bu analiz doğrultusunda dijital pazarlama stratejinizin çizilmesini sağlar.

Markanızın durum analizi, pazarlama hedefleri, pazarlama stratejisi ve iletişim araçları kurgusu yapılarak tüm dijital pazarlama süreçleri marka bilinirliliğinizi artırma, yeni müşteriler edinme, eski müşterileri elde tutma ve satışları artırma üzerine kurulur.

Online İtibar Danışmanlığı

Markanız veya ürün ve hizmetleriniz siz internette olmasanız bile sosyal ağlardaki konuşmaların bir parçası haline geliyor. İnsanların günlük yaşamları içerisinde kendi diyaloglarına markanızı dahil etmesi markanızı itibar ile ilgili bir gündeme teşvik ediyor.

Online İtibar Danışmanlığı ürün ve hizmetlerinizin kaç kişiye ulaştığını, sektörünüzle ilgili önemli ifadeler aratıldığında elde edilen sonuçlarda sizin nerede yer aldığınızı, markanızdan ve değerlerinizden ne sıklıkla bahsedildiğini, içeriklerinizi kaç kişinin indirdiğini, kaç kişinin markanızla iletişime geçtiğini ve markanız hakkında yorum yapılan ortak konunun ne olduğunu analiz eder ve süreci markanız adına yönetir.

Online İtibar Yönetiminin gerekliliği olan çalışmaların tamamını markanız adına düzenli olarak gerçekleştirir ve periyodik raporlamalar sağlar.

Dijital Reklam Danışmanlığı

Hızla değişen dünyada markaların artık yılın sadece belirli dönemlerinde reklam yapma ve sonrasında sessiz kalma lüksleri kalmadı. Tv, gazete, dergi, radyo gibi geleneksel reklam mecralarının aksine, dijital reklamlar tüketicilerin %59‘unu etkiliyor.

Dijital Reklam Danışmanlığı, alternatif bütçelendirmelere uygun seçenekler sunma, doğru hedef kitleye ulaşmanıza yardımcı olma, markanızı tanıtma, potansiyel müşterilerinize ulaşma ve mevcut müşterilerinizi elde tutma konusunda hizmet verir. Dijital Reklam Danışmanlığının ana hedefi, müşterilerinizin zihninde markanıza en uygun yeri belirlemek ve markanızın potansiyel kazancını artırmaktan geçer.

Dijital Reklam Danışmanlığı kapsamında Facebook, LinkedIn ve Google Adwords araçları üzerinden gerçekleşen reklam çalışmaları hedef kitleniz tarafından markanızın farkedilip bir diğer marka yerine sizin tercih edilmeniz üzerine kurgulanır. Haftalık olarak analiz edilip yeniden işlenen reklamlar aylık olarak da raporlanır.

Marka İletişimi Danışmanlığı

Bir marka yaratmak ve yaratılan o markayı yaşatmak dinamik bir süreçtir. Bu iletişim süreci yakın bir zamana kadar geleneksel medya araçları üzerinden yürütülürken bugün dijital mecralar üzerinden devam ediyor.

Marka İletişimi Danışmanlığı, markanızın tüm iletişim süreçlerini dijitale entegre ederek markanızın tanınırlığını ve bilinirliliğini artırmayı ve hedef kitlenizin ilgisini çekmeyi amaçlar.

Marka iletişim stratejiniz, her bir iletişim çabasının genel amacına odaklanarak oluşturulur. Reklam, pazarlama, satış ve pr gibi disiplinlerin marka iletişimi altında kümelenerek hedef kitle ile buluşması sağlanır.

Markanıza yatırım yapmayı hedefliyorsanız Marka İletişimi Danışmanlığı size marka hedefleriniz doğrultusunda markanızın dijital reklam bütçesini, pazarlama faaliyetlerini ve iletişim süreçlerini kapsayan yıllık bir plan sunar. Bu plan doğrultusunda çalışmaya başlanılır ve çalışmalar aylık olarak raporlanır.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Müşteriye daha etkili ve verimli şekilde ulaşmak konusunda bugün artık müthiş bir fırsat var:Sosyal medyada dikkat çekici,insanların tüketmek ve arkadaşları,aileleri meslektaşlarıyla paylaşmak isteyecekleri türden bir içerik yaratmak oldukça önemli. Özellikle kişiler markalar ile ilgili olumlu olumsuz düşüncelerini hatta şikayetlerini bile sosyal medya üzerinden dile getiriyorlarken.

Sosyal Medya Danışmanlığı markanızın sosyal medya stratejisini profesyonel bir şekilde ele alarak sosyal medya hesaplarınızı oluşturmakla, hesaplarınızın yönetimini gerçekleştirmekle ve markanızı hedef kitlenizle bir araya getirmekle ilgilenir. Ayrıca markanızın pazarlama hedefleri doğrultusunda pazarla odaklı bir yaklaşım ile sosyal medya yönetimini gerçekleştirmeye yönelik çalışmaları da mevcuttur.

Sosyal Medya Danışmanlığı süresince markanızın hedef kitleniz ile olan ilişkisinin sağlanması, markanın pozitif algısının korunması ve bunlara ek olarak aylık periyotlarla sosyal ağlardaki performansınızın ölçümlenmesi sağlanır.

1 Seans Ücretsiz Danışmanlık Talep Edin!

DijitalPazarlama

1 seanslık ücretsiz danışmanlık talep ederek markanızı tanıtma ve internetten yeni müşteri kazanmak konusunda bilgiler edinin!
Hemen Şimdi