Büşra Kalafat Hakkında

Büşra Kalafat

Profesyonel iş hayatına Marka Yönetimi ve Medya İlişkileri alanında halkla ilişkiler odaklı iletişim faaliyetleri sürdürerek başlayan Büşra Kalafat, dijital oluşumların iletişim sektörünü yeniden yapılandırması ile çalışmalarını geleneksel mecralardan online mecralara taşımıştır. Sektöründe söz sahibi firmaların kurumsal kimliklerinin sosyal medyadaki temsilleri için rotalar belirlemiş, projeler üretmiştir. Kalafat, profesyonel iş yaşantısını “kendi işini kurma fikri” ile bir adım daha öteye taşımayı hedefleyerek yeni nesil iletişim danışmanlığı hizmeti veren Limon Ağacı’nı Eylül 2013’te hayata geçirmiştir.

Online mecraların kişi ve kurumlarca daha etkin bir şekilde kullanılması adına dijital iletişim danışmanlığı vermeye devam etmektedir. Kalafat, Marmara Üniversite İletişim Fakültesi mezunudur ve İstanbul doğumludur.

Ücretsiz Dijital Kılavuzları İndirin!

2201-03

İnternette markanızı tanıtın! Mevcut ve potansiyel müşterilerinizle iletişim kurun! Dijital İletişim Planı ile aranızdaki bu iletişimi paraya dönüştürün!

Ücretsiz İndirin!
2201-03

İnsanlara zorla kendinizi dinletemezsiniz; fakat sizi dinleme olasılığı yüksek olan kitlenin kimler olduğunu tespit ederek, internet ortamında ürün veya hizmetlerinizle ilgilenmelerini sağlayabilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

Ücretsiz İndirin!
2201-03

İnternetin size sunmuş olduğu imkanları ürün veya hizmetlerinizi pazarlamak, marka iletişiminizi yönetmek ve itibarınızı korumak için kullanın.

Ücretsiz İndirin!
2201-03

Dijital oluşumların yaratmış olduğu bu dinamik ortam, markaların müşterilerini tanıyabilme ve onlarla yakınlaşabilmeleri için müthiş bir fırsat sağlıyor. Markanızın etkinliklerini dijital ortamlara taşıyarak mevcut ve potansiyel müşterilerinizle vakit geçirin.

Ücretsiz İndirin!

Şimdi İletişime Geç