E-Posta Pazarlama İle Dikkatleri Üzerinize Çekin!

Hızlı ve ölçülebilir!

E-Posta uygun maliyetli, hızlı ve ölçülebilirdir. Web sitesinizin trafiğinin artmasını sağlarken aynı zamanda müşteri bağlılığı yaratarak hastaları kliniğinize getirebilir.

Hedef odaklı!

Mevcut hastalarınızın veya potansiyel hastalarınızın beklentileri birbirinden farklıdır. Yaş, cinsiyet daha önceki diş hekimliği tecrübesi veya yaşadığı yer gibi kriterlere göre e-posta listenizi doğru hedeflenmiş gruplara ayırabilirsiniz.

Yeni hastalar bulmak için e-posta pazarlama

E-postalarınızda yer alan mesajların kişiselleştirilebilir olması e-postayı alan hastaların kendilerini özel hissetmelerini ve böylelikle daha çabuk ve kolay ikna olmalarını sağlar.

Kolayca raporlayın!

Gönderdiğiniz e-postaların kimler tarafından açıldığını, tıklandığını, hangi tedavinizle ilgili gönderdiğinizin maile hastaların tepki verdiğini ve gün sonunda kaç hastanın kliniğinizle iletişime geçtiğini kolaylıkla raporlayın.

Akıllı cihaz dostu

Kullanıcıların %91’i e-postalarını günde en az 1 kez mobil cihazlarından kontrol ediyor.

E-Posta açılma oranları yüksek

2014 yılında iphone’larda açılan e-postaların oranı %38 iken, tüm masaüstü cihazlardan açılan e-postaların oranı yüzde 34.

İnternet’te daha fazla mı hastaya ulaşmak istiyorsunuz?

Bir seans ücretsiz dijital danışmanlık talebinde bulunun ve tedavilerinizi web’de arayan kullanıcıların fark etmesini sağlayın.

İletişime Geç

İnsanlara zorla kendinizi dinletemezsiniz; fakat sizi kimlerin dinleme olasılığının daha fazla olduğunu hesaplayabilir, sonra da ürün ve hizmetlerinizle ilgilenmelerini sağlayacak can alıcı noktaları kullanarak doğru bir strateji yaratabilirsiniz. Bugün, markanızın ve itibarınızın internetten istediğiniz geri dönüşleri almasının sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayım. İnternetin günümüzün zorlu rekabet şartlarında markanıza nasıl üstünlük sağlayacağını, iletişim ve pazarlama hedeflerinize ulaşmanızda size nasıl yardım edeceğini artık herzamankinden daha fazla merak edip öğrenmek istiyorsunuz. Şimdi benimle iletişime geçin, markanız için neler yapabileceğimizi konuşalım.

1 Seans Ücretsiz Dijital Danışmanlık Talep Edin!

Ücretsiz dijital danışmanlık talep etmek için formu eksiksiz bir şekilde doldurun!