Ücretsiz Dijital Kılavuzlar

Dijital iletişim ve pazarlamaya dair şirket verimliliğinizi ve cironuzu arttıracak dijital kılavuzları ücretsiz indirebilirsiniz.

Markanız İçin Dijital Çözümler

Markanızı tanıtın, yeni müşteriler kazanın!

Top Team

Dijital İletişim Danışmanlığı

İnsanların kendi aralarında neler konuştuğunu sizler belirleyemezsiniz. Ancak onları sürekli ve düzenli bir biçimde bilgilendirerek ürün veya hizmetleriniz hakkında bilgi verebilir markanız hakkındaki algıları yönetebilirsiniz. İşte dijital iletişimde bunu gerektirir.

Сustomer Support

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Dijital pazarlama; tv, radyo, dergi gibi geleneksel medya araçlarının aksine, markanızı ve yaptığınız işi desteklemek, tanıtmak amacıyla internet, sosyal ağlar, mobil uygulamalar ve diğer interaktif platformlar aracılığıyla ticari çalışmalarınızı sürdürmenizi sağlıyor.

men-yo2

Dijital Reklam Danışmanlığı

Dijital Reklam, alternatif bütçelendirmelere uygun seçenekler sunma, doğru hedef kitleye ulaşmanıza yardımcı olma, markanızı tanıtma, potansiyel müşterilerinize ulaşma ve mevcut müşterilerinizi elde tutmanıza olanak sağlar. Dijital Reklam Danışmanlığının ana hedefinde, müşterilerinizin zihninde markanıza en uygun yeri belirleme ve markanızın potansiyel kazancını artırmak vardır.

Top Team

Sosyal Medya Danışmanlığı

Geleneksel pazarlamanın iletişim kurma alışkanlıklarını bir kenara bırakarak sosyal medya sayesinde kendilerine birer dünya yaratan tüketicilerin hayatlarına dahil olabilirsiniz. Ancak o hayatta tutunabilmek için her gün insanların kalbini yeniden kazanmalısınız.

Сustomer Support

E-Posta Pazarlama Danışmanlığı

Markaların, alıcıların gelen kutusunda sürdürdüğü rekabet markanın e-postasından daha ilginç gelen diğer e-postalara karşıdır. İçerisinde yenilikler ve heyecan verici fırsatlar barındıran e-posta, pazarlamacıların hala gözbebeği ve rekabette üstünlük sağlayan bir online iletişim kanalı.

1 Seans Ücretsiz Dijital Analiz Talep Edin!

Mouse

1 seanslık ücretsiz dijital analiz bir tık uzağınızda!
HEMEN ŞİMDİ 

Pazarlamanın bir numaralı yer olduğu bir alan varsa, o da sosyal medya!

6-cropped
7-cropped
4-cropped
5-cropped
3-cropped

Markanızı tanıtma ve internetten yeni müşteri bulma konusunda çözüm arayışı içerisinde misiniz?

Dijital pazarlama ve iletişim çözümleri için bilgi@busrakalafat.com’a mail atabilir ya da hemen şimdi iletişimde kalalım diyebilirsiniz.