Blog

İçerik Üreterek Nasıl İnternetten Yeni Müşteri Elde Edilir?

İnternetten yeni müşteri edinmek isteyen başarılı markaların internet ortamında içerik üretmesinin 3 temel amacı vardır. Birincisi mevcut ve potansiyel müşterilerine hitap etmek, ikincisi onlara değer verdikleri birşeyler sunmak ve sonuncusu daha fazlası için geri gelmelerini sağlamak.

devamı

Youtube Reklamları İle Yeni Müşteri Kazanın!

Birçok işletmenin markasını tanıttığı ya da ürün ve hizmetlerini anlattığı videoları var. Bu videoları sosyal medya hesapları üzerinden müşterileri ile paylaşıyor, web sitesine yerleştiriyor ki ziyaret eden kullanıcılar izlesin. Fakat youtube’un dünyası bundan çok daha büyük. Siz de eminim kullanıcı olarak deneyimlemişsinizdir youtube reklamlarını. Hem Google arama sonuçlarında hem de youtube arama sonuçlarında karşımıza çıkıyor.  Youtube’da izleyeceğiniz video başlamadan hemen önce karşınıza çıktığına çok fazla rastlamışsınızdır.  YouTube, işiniz için doğru ve ilgili müşteriye ulaşmanıza yardımcı olacak çeşitli hedefleme seçeneklerine sahip. Yaş, cinsiyet, konum, ilgi alanları ve daha birçok kritere göre hedefleme yapabiliyorsunuz. 

devamı

Google Adwords Reklamları ile Nasıl Yeni Müşteri Kazanılır?

Google Adwords reklamları ile markanızın sunduğu ürün veya hizmetleri Google’da arayan potansiyel müşterilerinizin sizi bulmasını sağlarsınız. Web sitenize yeni müşteriler çekmek, İnternet sitenizin satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini arttırmak gibi farklı amaçlarla Google reklamı verebilirsiniz. Google AdWords sayesinde hepsini gerçekleştirmeniz mümkün.

devamı

Instagram Reklamları İle Nasıl Yeni Müşteri Bulunur?

Instagram,  dünyanın en büyük reklam platformlarından biri.

devamı

İnternet Reklamları İle İnternetten Yeni Müşteri Nasıl Bulunur?

Bugün ürün ve hizmet pazarlayan pek çok işletme devamlılığını sağlamak için yeni müşteriye ihtiyaç duyar. Hepimiz markamızı büyütmek ve ürün-hizmetlerimizi yeni kullanıcılar ile buluşturmak için birtakım pazarlar arar ve bu pazarlara yönelik stratejiler oluştururuz. Bugün elimizin altında internet gibi büyük bir ağ var. Hepimiz birer tüketici ve kullanıcı olarak ihtiyaçlarımıza yönelik çözümleri hep internette arıyoruz: “En iyi spor salonu, Ataşehir’de satılık ev, burun estetiği fiyatları vs.“ Bir de facebook reklamları var ki hali hazırda ürün ve hizmetlerinizle ilgilenebilecek kişilere reklamlarınızın ulaşmasını sağlar. İnternet reklamları size internetteki müşterilerinize ulaşmanın kapısını aralar. Reklamlarınız sayesinde müşterileriniz işletmenizin kapısına kadar gelir. Nasıl mı? Şimdi biraz da ayrıntıya girelim, ilk olarak facebook reklam modellerinden size bahsedeceğim.

devamı

İnternetten Yeni Müşteri Bulma Teknikleri

Bugün her işletmenin devamlılığını sağlamak adına yeni müşteriye ihtiyacı var. Yeni müşteri bulma konusunda geleneksel pazarlama yöntemlerinin yanı sıra internet dediğimiz ucu bucağı olmayan ve içerisinde birçok fırsatı barındıran bir dünya var. İnternet mecrasında dört farklı teknik ile ilerleyip yeni müşteri bulma potansiyelini arttırmanız pekala mümkün. Yeni müşteri kazanma teknikleri şu şekilde sıralayabiliriz:

devamı

İnternet Reklamcılığı İle Yeni Müşterilere Ulaşın

devamı

İnternette Markalaşma Neden Önemlidir?

devamı

Web Sitenizden Yeni Müşteri Kazanmanızı Sağlayacak İpuçları

devamı

Dijital Pazarlama Planı Neden Önemlidir ve Nasıl Yapılır?

devamı